זה השליחות שלנו – לאפשר לכולם את הצורך הבסיסי פשוט לחיות בכבוד. בזכותכם, יום יום אנו פועלים במטרה להגיע לעוד ועוד ניצולים וקשישים במצוקה ולהעניק להם את צרכי המחיה הדרושים להם מתוך כבוד ❤ והמון אהבה ולב. בזכותכם אנחנו פה יכולים לעזור בכל יום, בכל שבת לאורך כל ימות השנה והחגים. חבילת מזון – משמעותה חיים ואוכל לעוד אנשים הזקוקים לסיוע בחגים .
העמותה מסייעת
באלפי בתים בישראל בכל רחבי אזור המרכז וגוש דן
זה הזמן שלכם לתרום ולהעניק לכל הנצרכים בעם ישראל סלי מזון לחגי תשרי מלאים כל טוב שיהפכו השנה הקרובה למלאת תקווה שהם יזכו מדי יום לאכול לשובע ולחגוג בשולחן מלא מאכלי חג אהובים .
והוא כולל דגים , דבש, יין ועוד מוצרי בסיס .
לתקנון תרומה לחצו כאן
© כל הזכויות שמורות 2020 | קידום דיגיטל לעמותות Gtn Digital Group בע״מ